Přehled linek na oči

5. října 2016 v 22:14 | Pett |  Typy, triky
Vybrat správné linky není žádná hračka, ale jako linkovací mania, už jsem v tom zběhlá a mám tu pro vás článek, ve kterém jednotlivé linky porovnám a hlavně se vám pokusím poradit, po kterých linkách sáhnout.

Tužka
Myslím, že tužkou na oči si prošek každý. Vytvořit s ní linky je lehké a jednoduché, ale ještě jsem nenašla tužku, která by měla dobrou výdž, neobtiskávala se a nestála majland. Dále je důležité mít tužku dobře ostrouhanou pokud máte tu klasickou, vysouvací je tohoto ušetřená, přece jen chceme linku, ne zeď, bohužel pravidelným strouháním tužka rychle mizi...
Fix
Linky ve fixu mají velké plus, mají tak velké množství hrotů, že si musí vybrat každý, od klasické špičky, přes šikmé, tlusté a nebo klidně trojité. Linky s nimi jsou otázkou chvilky a výdrž je také lepší než u tužek. Bohužel pokud máte stíny, nebo přepudrované víčko, může se vám stát, že se stíny na hrot nalepí, a fixa přestane kreslit, také u některých levnějších kouzků nemusí být dostačující pigmentace, ale to je už otázka značky.
Tekuté linky
U tekutých linek je důležité zvolit vhodný štěteček, přece jen každému vyhovuje nějaký jiný typ nanášení linek. V dnešní době jsou tu desítky typů štětečků a některé třeba ani původně nejsou určeny na linky, například já na linky používám štětec z nail-art a jsem nad míru spokojená. Tekuté linky jsou pracné na přesnost, však výsledek stojí za to, a hlavně vydrží celý.
Gelové linky
Gelové linky jsou podle mě největší "držáci", bohužel vytvořit s nimi krásnou hranu bývá občas problém. Také mě u nich vždy trápí, že "vysychají". Vyhodou je, že jsou voděodolné a přežijou prakticky všechno, ale pro mě, vytvořit s nimi krásné linky je práce na dlouhou, přesto, když mám čas a chci ať linky vydrží večer v naprosto dokonalém stavu, tady je můj favorit.
Nalepovací
A jako poslední tu pro vás mám nalepovací linky. Naživo jsem se s ními ještě nesetkala, ale už jsem si jich všimla na netu a výběr je celkem pestrý. Zajímalo by mě, jestli jste je někdo zkoušel, určitě dejte vědět do komentářů, protože já si nedokážu představit mít na víčku něco nalepené...
Snad se vám můj přehled linek líbil, určitě se můžete tešit na typy linek, které se dají vytvořit a určitě i článek o barevných linkách :) Jinak mám už novej mobil, takže určitě bude brzo foto článek o linkách, které vlastním :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama